Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontrola dostępu użytkownika (przy każdym uruchomieniu)
Jak w temacie korzystam z Total Commander Ultima Prime 5.0 i mam straszny problem ponieważ przy każdym uruchomieniu pokazuje mi się kontrola dostępu użytkownika i jest to strasznie denerwujące, powiem szczerze, że nawet brak cracka nie jest aż tak denerwujący w przypadku tego menagera. Nie chcę obniżać stopnia wyświetlania komunikatów, a tylko wyłączyć powiadomienie czy włączaniu tego konkretnego programu, może są jakies wyjątki, aaaa i oczywiście jakies 2 tygodnie temu wszystko działało jak powinno uruchamiał się bez większych problemów. A teraz nawet przy ikonce wyskoczyła mu taka tarczka windowsowska. Korzystam z Windowsa 7. Kurde ale chaos wprowadziłem, ale mam nadzieję, że się połapiecie.
z góry dzięki Smile

A i jeszcze takie coś, że reinstalowałem TC UP i po reinstalacji ten sam problem i na dodatek wczesniej jak kliknolem 3 przyciskiem myszki scrol to sie otwierala nowa karta a teraz sie nie otwiera a to przydatne jest bardzo i też jakby sie znalała jakaś rada na to byłbym wdzieczny ;-)
Reply
(04-17-2011, 08:24 PM)Pawel Wrote: Polecam aktualizacje do najnowszej wersji (5.4).
Nie wiem jak z UAC... muszę zgłębić temat (ja nie używam, bo mnie denerwuje).
-Pawel
Będę bardzo wdzięczny ;-)
Reply
(04-22-2011, 01:25 PM)Pawel Wrote: Przeprowadzilem kilka testow.
Wlanczylem UAC, na najwyzszy poziom.
UAC nie sprawia żadnych problemow.
-Pawel

Nie no spoko u mnie też nie sprawiało problemów przez długi czas aż w końcu zaczęło Sad
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)