Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawienia TC UP
Heart 
1. Podczas instalowania było dużo różnych opcji do ustawiania np. uruchom razem z systemem teraz chciałbym to wyłączy ale za nic nie mogę znaleźć tej opcji, wiem że można skorzystać z msconfig ale chciałbym wiedzieć gdzie to jest w programie.
2. Również można było tam ustawiać bez otwierania danego programu jaki rodzaj pliku ma otwierać np. Kmplayer - avi itd.
3. Czy da się ustawić zaznaczanie plików myszką tak jak w windows ?
4. Czy można wyłączyć prawe okno ?
5. Czy drzewo katalogów może otwierać się przy jednym kliknięciu tak jak w windows tzn klikam raz na drzewie i w oknie pojawia się zawartość bo na razie mam tak że w drzewo muszę kliknąć 2 razy żeby otworzyła się zawartość.
Reply
1a. TC UP > (Menu) > Wygląd.
1b. TC UP > (Menu) > TC UP > Napraw.

2. Niestety, ale w tej chwili można to ustawić tylko w instalatorze, może uda się to zrobić w opcji "Napraw".

3. Zaznaczanie prawym przyciskiem myszki nie jest wystarczająco wygodne?

4. Na środku, pomiędzy panelami jest linia oddzielająca je, przesuń kursor na tą linie, wciśnij lewy przycisk myszy i przesuń całość w prawo.

5. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie, ale jeśli tak to: 4 przycisk na (domyślnym) pasku zadań.
Foto Video - robertlajka.pl

Foto Video - facebook.com/RobertLajkaPL
Reply
total commander zapisuje sobie te ustawienia chyba w pliku wincmd.ini na ogół w folderze c/windows.Nowsze wersje total commandera pozwalają pray .
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)