Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Menu kontekstowe
Mam pytanie
Dlaczego w TCUP menu kontekstowe nie wyswietla tych samych elementow co w windowsowskim exploratorze? Czy mozna to jakos ustawic co ma byc wyswietlane?
Przyklad:
Zainstalowalem PowerISO i gdy chce zamatowac obraz w napedzie to w exploratorze wystarczy kliknac ppm i mam opcje w menu kontekstowym

[Image: schowek05.th.jpg]

Natomiast w TCUP obcji brak

[Image: schowek03z.th.jpg]

Tak samo z innymi programami czy antywirusem co jest bardzo meczace bo jak chce przskanowac jakis plik czy folder to musze wszystko robic przez exploratora :/

Jakies sugestie?
Reply
(12-24-2010, 01:58 AM)terrence81 Wrote: Mam pytanie
Dlaczego w TCUP menu kontekstowe nie wyswietla tych samych elementow co w windowsowskim exploratorze? Czy mozna to jakos ustawic co ma byc wyswietlane?
Przyklad:
Zainstalowalem PowerISO i gdy chce zamatowac obraz w napedzie to w exploratorze wystarczy kliknac ppm i mam opcje w menu kontekstowym

[Image: schowek05.th.jpg]

Natomiast w TCUP obcji brak

[Image: schowek03z.th.jpg]

Tak samo z innymi programami czy antywirusem co jest bardzo meczace bo jak chce przskanowac jakis plik czy folder to musze wszystko robic przez exploratora :/

Jakies sugestie?
Prawie na pewno problem polega na tym, że PowerISO zarejestrowało tę pozycję menu tylko dla programów 64 bitowych. To jest błąd i sugeruję, aby zgłosić to autorom. TC (i TC UP) radzi sobie z tym. Widzisz w menu kontekstowym TC UP pozycję "x64"? Tam powinno być to, czego szukasz.
Reply
Faktycznie jest PowerIso w pozycji x64!! Wieelkie dzieki za podpowiedz Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)