Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narzedzie wielokrotkej zmiany
Witam Wszystkich,

jak zrobić w Narzędziu wielokrotnej zmiany, żeby pierwszy ENTER rozpoczynał zmieniane nazw, a drugi ENTER zamykał program.

Czy jest też możliwość, żeby po procesie edycji nazw pozycję nad którymi się pracuje nie znikały? Czasami jest tak, że muszę trzy razy włączać program żeby dokonać wszystkich potrzebnych edycji. Nie jest to najwygodniejsze.

Dziękuję za pomoc
Reply
(10-27-2010, 12:05 PM)ipep Wrote: jak zrobić w Narzędziu wielokrotnej zmiany, żeby pierwszy ENTER rozpoczynał zmieniane nazw, a drugi ENTER zamykał program.

Nie wiem, jak ustawić żeby ENTER zamykał program. Podejrzewam, że tak się nie da, bo z reguły trudno w takim prostym programie przypisać dwie różne funkcje do tego samego klawisza (przynajmniej ja się nie spotkałem). Do zamykania programu służy klawisz ESC. To o co pytasz da się zatem załatwić prostą kombinacją ENTER potem ESC.

(10-27-2010, 12:05 PM)ipep Wrote: Czy jest też możliwość, żeby po procesie edycji nazw pozycję nad którymi się pracuje nie znikały?

Przyłączam się do pytania.

(10-27-2010, 12:05 PM)ipep Wrote: Czasami jest tak, że muszę trzy razy włączać program żeby dokonać wszystkich potrzebnych edycji. Nie jest to najwygodniejsze.

Nie musisz wyłączać i włączać programu. Wystarczy kliknąć taką ikonkę ze strzałką na lewo od przycisku START. Natomiast ja mam pytanie takie: czy ta ikonka ma jakiś klawisz skrótu? Nie zawsze to, co się chce zrobić, da się zrobić za jednym razem. To co sobie cenię w TC, to praca bez dotykania myszy. A tutaj trzeba klikać myszą jeżeli zmiana nazw plików jest kilkuetapowa.

Pozdrawiam,
Maciek
Reply
(10-27-2010, 12:05 PM)ipep Wrote: Czy jest też możliwość, żeby po procesie edycji nazw pozycję nad którymi się pracuje nie znikały?
Nie.
(10-28-2010, 01:01 PM)mz1975 Wrote:
(10-27-2010, 12:05 PM)ipep Wrote: Czasami jest tak, że muszę trzy razy włączać program żeby dokonać wszystkich potrzebnych edycji. Nie jest to najwygodniejsze.

Nie musisz wyłączać i włączać programu. Wystarczy kliknąć taką ikonkę ze strzałką na lewo od przycisku START. Natomiast ja mam pytanie takie: czy ta ikonka ma jakiś klawisz skrótu? Nie zawsze to, co się chce zrobić, da się zrobić za jednym razem. To co sobie cenię w TC, to praca bez dotykania myszy. A tutaj trzeba klikać myszą jeżeli zmiana nazw plików jest kilkuetapowa.

Pozdrawiam,
Maciek
F5.
Reply
Genialnie proste Big Grin

Dziekuję uprzejmie za pomoc!!!!!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)