Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pliki HD atrybuty
Witam
przejrzałem chyba całe forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem:

TC UP jest jak widać wielkim kombajnem możliwości ale nie do końca nadąża za rzeczywistością.

Niestety brakuje mu jednej małej rzeczy - a dla mnie i chyba nie tylko dla mnie - bardzo przydatnej w pracy z tym programem.
Chodzi mi o wtyczkę typu Mediainfo która co prawda jest ale nie jest dostosowana do dzisiejszych warunków.

Coraz więcej osób gromadzi w domu nie pliki divx czy avi ale kontenery z plikami HighDefinition /HD/.

I tu moja prośba i pytanie:

Czy przewiduje się aktualizację wtyczki Mediainfo o bazę typu plików HD np mkv ,mp4 ?
Na dzień dzisiejszy parametry tych plików /rozdzielczość ,bitrate etc/ nie są rozpoznawane przez TC ani TC UP a to zapewne nie jest problemem trudnym do rozwiązania.
Wszystkie inne pliki medialne /avi,wmv/ wtyczka rozpoznaje prawie poprawnie.

Pozdrawiam Załogę i czekam na info
Reply
(07-21-2010, 04:09 PM)jaro64 Wrote: Witam
przejrzałem chyba całe forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem:

TC UP jest jak widać wielkim kombajnem możliwości ale nie do końca nadąża za rzeczywistością.

Niestety brakuje mu jednej małej rzeczy - a dla mnie i chyba nie tylko dla mnie - bardzo przydatnej w pracy z tym programem.
Chodzi mi o wtyczkę typu Mediainfo która co prawda jest ale nie jest dostosowana do dzisiejszych warunków.

Coraz więcej osób gromadzi w domu nie pliki divx czy avi ale kontenery z plikami HighDefinition /HD/.

I tu moja prośba i pytanie:

Czy przewiduje się aktualizację wtyczki Mediainfo o bazę typu plików HD np mkv ,mp4 ?
Na dzień dzisiejszy parametry tych plików /rozdzielczość ,bitrate etc/ nie są rozpoznawane przez TC ani TC UP a to zapewne nie jest problemem trudnym do rozwiązania.
Wszystkie inne pliki medialne /avi,wmv/ wtyczka rozpoznaje prawie poprawnie.

Pozdrawiam Załogę i czekam na info

Jak rozumiem, chodzi o wtyczkę wdx Media?
Niestety, jej rozwój jest poza kontrolą naszego zespołu, a ostatnia wersja wyszła ponad 3 lata temu. Nie możemy nic do niej dodać, a nie mamy nic, czym możnaby ją zastąpić.
Reply
Tak - chodzi o to wdx Media - niestety nic podobnego nie znalazłem - a szkoda .Nie cierpię eksploratora!
Reply
(07-21-2010, 06:15 PM)jaro64 Wrote: Tak - chodzi o to wdx Media - niestety nic podobnego nie znalazłem - a szkoda .Nie cierpię eksploratora!

Hmm..eksplorator..to jest myśl.
Jeśli Twój eksplorator wyświetla w dymkach / tekstach pomocy / tooltipach informacje o plikach mkv / mp4, możesz te dymki dostać w TC.
Config->Display->Help texts->
Zaznacz Win32-style tips (...) oraz Comments from Explorer.
To nie to samo, ale może lepsze niż nic...

Być może można też coś zrobić z wtyczką ShellDetails.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)