Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plugin Manager 1.8.7.2
jak zainstalować wtyczkę Plugin Manager. Czy ona się wogóle instaluje czy to jest odrębny program. Pobrałem wtyczkę po rozpakowaniu mam pliki:
config.exe
plugman.exe
oraz katalogi: Language i Readme
co zty teraz zrobić???
dziękuję za pomoc
Reply
TC Plugin Manager jest menadżerem wtyczek do TC.

Uruchamiasz go jak standardowy program - klikając dwa razy na Plugman.exe.

Po uruchomieniu kliknij na Options i w sekcji Language: wybierz Polish - będzie łatwiej zrozumieć w ojczystym języku jak to działa.
Foto Video - robertlajka.pl

Foto Video - facebook.com/RobertLajkaPL
Reply
Moim skromnym zdaniem wygodniej i szybciej (u mnie TC Plugin Manager staje na chwile zanim wczyta wszystkie wtyczki) jest korzystac z pluginu WFX o podobnej nazwie. Wygodniej jest bo z poziomu TC, po prostu wtyczki wyswietlane sa jako lista plikow. Chociaz wtyczka zostala dosyc dawno napisana, to chyba jednak jest kompatybilna z najnowsza wersja TC (korzystam z TC UP v2.5 i jest cacy). Link do pluginu http://totalcmd.pl/download/wfx/oth/Plugin_Manager
[Image: sro_br.gif]
[Image: kietnaqutak.png]
Reply
Kietna Qu'Tak Wrote:Moim skromnym zdaniem wygodniej i szybciej (u mnie TC Plugin Manager staje na chwile zanim wczyta wszystkie wtyczki) jest korzystac z pluginu WFX o podobnej nazwie. Wygodniej jest bo z poziomu TC, po prostu wtyczki wyswietlane sa jako lista plikow. Chociaz wtyczka zostala dosyc dawno napisana, to chyba jednak jest kompatybilna z najnowsza wersja TC (korzystam z TC UP v2.5 i jest cacy). Link do pluginu http://totalcmd.pl/download/wfx/oth/Plugin_Manager

1. Jeśli wtyczka nie ma pliku pluginst.inf - manager .exe potrafi ją samodzielnie zainstalować.
2. W TC UP 2.5 tego nie widać, ale ta wtyczka nie jest w pełni kompatybilna z TC 7.0 - nie obsługuje przekierowania sekcji.
[Image: pcbsdec7.jpg]
Reply
Aha... Sorrki az tak super nie znam TC od podszewki, zeby ogarnac wszystkie problemiki...Sad
[Image: sro_br.gif]
[Image: kietnaqutak.png]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)