Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmiana domyślnego paska przycisków default.bar -> programs.bar
Question 
Witam.

Pierwsze co robię po instalacji TCUP to zamieniam nazwami pliki default.bar i programs.bar(kiedyś był to default02.bar). Przez 99% czasu korzystam tylko z paska programów i nie uśmiecha mi się klikać na przyciski przełączania za każdym razem gdy uruchamiam tc.
Pytanie moje jest zatem takie: czy istnieje bardziej cywilizowany sposób żeby domyślnym paskiem przycisków po wystartowaniu tc był programs.bar?

pozdrawiam

ps. zauważyłem błędy w liniach komend startujących programy z paska - np dla OperyUSB brakuje jednego backslasha... (chyba, że to u mnie podczas instalacji coś się poknociło)
Reply
Pomyślimy nad rozwiązaniem tego problemu z poziomu instalatora, ale niczego nie obiecuję.

%COMMANDER_PATH%\Plugins\Media\OperaUSB\OperaUSB.exe - masz inna ścieżkę na przycisku?
Foto Video - robertlajka.pl

Foto Video - facebook.com/RobertLajkaPL
Reply
ok, dzięki, byłoby super. Nawiasem mówiąc, nie musi być w instalatorze - wystarczyłaby opcja zapamiętywania stanu paska.

(01-19-2010, 10:31 PM)ULTIMA PRIME Wrote: %COMMANDER_PATH%\Plugins\Media\OperaUSB\OperaUSB.exe - masz inna ścieżkę na przycisku?

nie wiem dlaczego, ale miałem tak: %COMMANDER_PATH%\Plugins\Media\OperaUSBOperaUSB.exe (bez ostatniego backslasha)
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)