Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Česká nápověda pro Total Commander
Aktuální verzi české nápovědy pro Total Commander a tedy i pro Ultima Primu, najdete ZDE.

Instalace:
Česká nápověda se instaluje stejně jako každý jiný doplněk (plugin) pro Total Commander - Ultima Prime.
Stažený soubor otevřete (poklepáním na *.zip soubor) v jednom z panelů Total Commanderu - Ultima Prime a postupujte podle instrukcí...

Zdravím

Martin

PS
Případné připomínky k českému překladu nápovědy pro Total Commander pište do českého (i slovenského) oficiálního fóra Total Commanderu.
Jeden soubor vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny ovládne... totalcmd.exe
Reply
Diky za preklad je perfektni Cool
Reply
foxal Wrote:Diky za preklad je perfektni Cool

Díky za díky... Smile

Ještě dodám krátké info k použití české nápovědy:

Zobrazte si nápovědu...
A na každé stránce je v záhlaví navigační panel (úplně nahoře). V tomto panelu se zobrazuje poloha aktuálního tématu, jeho nadpis, tlačítko Tisk a ovládací tlačítka Předchozí téma (Zpět), Návrat do základního tématu (Nahoru - obsah) a Další téma (Vpřed). Tato tlačítka slouží (ve většině případů) k chronologickému procházení 99% témat...

Umožní vám nápovědu číst jako knihu… Wink

Pro návrat při procházení pomocí hypertextů používejte tlačítko Zpět které je součástí prohlížeče *.chm souboru!

PS
Aktuálně mám téměř hotovou verzi nápovědy pro TC 7.04a...
Uvažuji též o převodu nápovědy do pdf souboru... který by ji umožnil skutečně číst jako manuál...
Vytvořte mi nějakou zpětnou vazbu jestli by byl takový manuál vítán.
Jde o to, že jsem převod již zkoušel a veškeré programy selhaly. Takže budu muset pro převod upravit všechny *.html soubory, kterých je přes 200!
Takže se mi to nechce dělat pro krásu svých očí... Smile

Zdravím
Jeden soubor vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny ovládne... totalcmd.exe
Reply
Začal jsem tento problém řešit s Christianem Ghislerem (autorem Total Commanderu) a na základě toho vznikl požadavek ze strany autora na kompletní přepracování češtiny podle vzoru oficiální češtiny použité ve Windows XP Pro.
...Snad i tím, že se program jmenoval Windows Commander
We are the pioneers in providing testking ccna certification dumps and testking toefl test tutorials with exam pass guarantee.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)