Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z Universal Extractor
Przypadkiem zlikwidowałem powiązanie plików RAR z Universal Extractor'em. Próbowałem po prostu wskazać go jako program obsługujący rozszerzenie RAR, lecz skutek jest taki, że przy pakowaniu lub rozpakowywaniu archiwów RAR wyskakuje mi taki ekran     . Jakaś pomoc?
Reply
W jaki sposób próbowałeś wskazać? Przez Windowsowskie "Otwórz za pomocą"? Jeśli w TC UP zaznaczysz plik z rozszerzeniem RAR i klikniesz F4 to wyskakuje ten komunikat?
Reply
przy naciśnięciu F4 rozpakowuje normalnie a komunikat wyskakuje przy pakowaniu przez ALT+F5
Reply
Jak sama nazwa wskazuje "Universal Extractor" służy do wypakowywania, a nie do pakowania.
Reply
(01-24-2007, 06:36 PM)ULTIMA PRIME Wrote: Jak sama nazwa wskazuje "Universal Extractor" służy do wypakowywania, a nie do pakowania.

I like UniversalExtractor so was interested in this post but I cant read it! Is it polish, Hungarian or a dialect of Clingon?
Reply
Quote:I like UniversalExtractor so was interested in this post but I cant read it! Is it polish, Hungarian or a dialect of Clingon?

It's polish Smile Question was about the UE's ability of packing. It appears I'm an idiot, because this tool can only extract by name. Really! Nothing interesting.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)