Total Commander Ultima Prime

One For All


Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BUGs]Problemy z wersją 2.51
#1
w wersji 2.51 pojawiają sie błędy które uniemożliwiają normalną pracę komputera!
1. po zainstalowaniu checkdisk programu do defragmentacji wincontig raportuje że występują błędy na dysku. po usunieciu ich i kolejnym restarcie problem powtarza się.
2. karta realtek w pewnym momencie "znika" z "dźwieków i urządzeń audio" brak jest dźwieku, chociaż menedżer urządzen pokazuje że karta działa poprawnie. w chwili restartowania pojawia się już dźwięk wyłączenia systemu (tak jakby wyłączenie systemu "ubiło" jakiś błędny proces) po restarcie dźwiek jest, ale po jakimś czasie znów znika...i tak w kółko
3. i taki pomniejszy bug, ale... w playlistach polskie znaki diakrytyczne zostają zamienione na rosyjskie lub jakieś inne dziwne znaki.

Używam aimpa od wersji 2.07, poprzez testowe bety 2.50 aż do dzisiaj. problemy z w/w wersją trochę zniechęciły mnie do tego odtwarzacza, ale wróciłem do wersji 2.50 b.306 - wszystkie te problemy zniknęły!
Reply
#2
Translation for the author:
Piyoter Wrote:In 2.5 version some bugs appeared which make normal PC work impossible!
1. after installation, checkdisk option from defragmentation tool (WinContig) reports hard disk errors. Fixing them has no effect and they appear after next system restart again.
2. "Realtek" card prones to disappear from Control Panel's "Sound and Audio Devices"; there are no sound even if Devices Manager says everything is OK; if you want to turn off restart your Windows you can hear proper end sound (seems that some blocking process has been killed); after restart everything looks OK but the problem occurs again after a while... troubles round in circle...
3. smaller bug is that in playlists Polish special characters are replaced by Russian ones or some unknown garbage.

I've been using AIMP since 2.07, through 2.50 betas 'till now. Problems described above gave me truly bad impression so I had to come back to 2.50 b.306, where mothing is wrong at all.
[Image: dc85x15_philkc_fade22lr.png]
Reply
#3
arta realtek w pewnym momencie "znika" z "dźwieków i urządzeń audio" brak jest dźwieku, chociaż menedżer urządzen pokazuje że karta działa poprawnie. w chwili restartowania pojawia się już dźwięk wyłączenia systemu (tak jakby wyłączenie systemu "ubiło" jakiś błędny proces) po restarcie dźwiek jest, ale po jakimś czasie znów znika...i tak w kółko
Unlike scam learn spanish dumps and learn spanish free - learnalanguage.com dumps training program
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)