Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DarkCrypt plugin
arek66 Wrote:Na początek wszystkiego najlepszego w 2009r.
Wzajemnie.
arek66 Wrote:Ustawiłem tą wtyczkę, ale jak ją uruchomić?
"tę wtyczkę" Wink

A teraz serio:
1. Pliki -> Spakuj (Alt+F5),
2. w grupie "Paker" wybierasz rozszerzenie "xdc" z listy rozwijalnej,
3. OK i gotowe (ewentualnie możesz kliknąć na "Konfiguruj").

arek66 Wrote:Mam też inne pytanie. Czy jest gdzieś spis wszystkich funkcji TCUP wraz z opisem jak ewentualnie uruchomić czy zainstalować daną funkcję?
Polecam poczytanie pliku pomocy proogramu Total Commander.
[Image: dc85x15_philkc_fade22lr.png]
Reply
wracam po jakimś czasie do mojego pytania o spis programów zawartych w projekcie i instrukcje obsługi. Przejrzałem plik pomocy, i niestety nie znajduję niektórych opcji. W czasie instalacji zobaczyłem, że jest opcja odzyskiwania danych z uszkodzonych dysków. Czy to prawda? Jeśli tak, jak to zrobić?
Reply
(03-19-2009, 02:22 PM)arek66 Wrote: wracam po jakimś czasie do mojego pytania o spis programów zawartych w projekcie i instrukcje obsługi.

Faktycznie. Część forum "zarosła zielskiem" i jest kilka braków w opisach. Spróbuję uaktualnić je nieco.

(03-19-2009, 02:22 PM)arek66 Wrote: Przejrzałem plik pomocy, i niestety nie znajduję niektórych opcji. W czasie instalacji zobaczyłem, że jest opcja odzyskiwania danych z uszkodzonych dysków. Czy to prawda? Jeśli tak, jak to zrobić?

Nie jestem pewien co do "uszkodzonych dysków", ale na pewno da się odzyskać skasowane pliki jedną z aplikacji projektu (menu Programy -> Recuva).
[Image: dc85x15_philkc_fade22lr.png]
Reply
(03-19-2009, 02:22 PM)arek66 Wrote: Przejrzałem plik pomocy, i niestety nie znajduję niektórych opcji. W czasie instalacji zobaczyłem, że jest opcja odzyskiwania danych z uszkodzonych dysków. Czy to prawda? Jeśli tak, jak to zrobić?

Zapewne chodzi o wtyczkę wfx Bad Copy. Jest w otoczeniu sieciowym.
[Image: pcbsdec7.jpg]
Reply
Panda Antivirus reports that c:\program files\tc up\plugins\wcx\darkcrypttc\libzk.dll is infected with the Trj/CI.A Trojan.

BR
Abyss
Reply
Hi
Good job. Surely I will use this. Keep going
Hope to hear more from you in future.
Best of luck
Reply
AVG 2011 reports infection with Trojan horse Agent2.BFYM in C:\Program Files\TC UP\PLUGINS\wcx\DarkCryptTC\blockapi\vsen10.dll

BR
Abyss
Reply
Darkcrypt Soft C Shareware and Freeware Programs - Soft-eReader (RabitSoft), H+Soft Arcade .
Reply
This topic is interesting
Tiny Tanks
Reply
Please update the plugin in TCUP since ver 6.8 is still using the old one dated 2011. You can get the new ones here: http://totalcmd.net/plugring/darkcrypttc.html

More information can be found here.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)