Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja - Unlocker 1.8.7
Unlocker 1.8.7

[Image: tutorial1.png]

[Image: tutorial2.png]

Bezpłatne narzędzie, które pozwala na wykonywaniu operacji (przenoszenie, zamykanie) na plikach lub folderach zablokowanych przez jakieś procesy lub aplikacje. Unlocker integruje się z menu kontekstowym Eksploratora Windows. Aby odblokować plik lub folder wystarczy go wskazać, a następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy i z menu kontekstowego wybrać opcję Unlocker. Po jej wybraniu uzyskujemy podgląd przyczyny problemu tj. procesów i aplikacji blokujących element oraz możliwość ich zamknięcia, co pozwala na wykonywanie już dowolnych operacji na pliku lub folderze. Co ważne, do odblokowania elementów nie jest wymagany restart systemu - program przeprowadza całą operację "w locie".

opis: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&...cker+1.8.7

http://ccollomb.free.fr/unlocker/
...................................................................

hmm... a może dało by się go dodać do programów i menu kontekstowego? Dzisiaj na "dobre.." wrzucili nowa wersje i pomyślałem właśnie o TC UP, program niewielki, free, a spokojnie daje rade w tym temacie, korzystam już z niego jakiś czas i jestem zadowolony. Wbrew pozorom często zdarza mi sie kasować a nawet podglądać procesy korzystające z folderów i aplikacji.
Fajnie gdyby był dostępny pod jakimś skrótem albo buttonem, zaznaczając plik w tc i klikając unlock.. albo kombinacje klawiszy włączał by sie podgląd procesów itp. no nie wiem, tak gdybam bo technicznie nie wiem jak to ugryźć, grunt ze by sie przydał wg mnie, rekomenduje, a Wy sami zadecydujecie co i jak.

Pozdrawiam Smile
Reply
super program

ja tez jestem za

pozdrawiam
Reply
Fakt, pomysł bardzo dobry, a nie ma chyba osoby, której szlag by nie trafiał, gdy nie może usunąć np. folderu po odinstalowanym programie. Tymczasem Unlocker załatwia do w mig!
Reply
Program był brany już od dawna pod uwagę Smile

Jakiś czas temu wysłałem do autora prośbę o zgodę na dodanie do TC UP.

Jeśli dostanę zgodę na dodanie - tak się stanie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)