Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buttonbar for 1440:900
Hi!

Wyczytalem w ktoryms topiku ponizej ze kwestia (od)dokowania odpada ze wzgledu na baze programowa ze tak ujme Wink

Rozwiazaniem jest tu wskazanie rozdzielczosci ...
Jest problem... zadna nie uwzglednia proporcji 16:10 ze nie wspomne o natywnej...
Poszukuje oczywiscie 1440:900

Da sie cos w tym kierunku trobic...?

Pzd4all!
Reply
l3niwi3c Wrote:...kwestia (od)dokowania odpada ze wzgledu na baze programowa ze tak ujme Wink

Co masz na myśli?

l3niwi3c Wrote:Da sie cos w tym kierunku trobic...?

Sprawdź, jak to będzie wyglądało jeśli pomiędzy przyciski wstawisz "puste pola"
Reply
Wczesniej probowalem wstawic puste ale lipa(musi byc ikona, nie wiem jak zrobiles te szersze odstepy??) stad moj post.
W koncu teraz powstawialem poprostu inne skroty i jest ok Wink

Co do oddokowania... ktos juz pytal tyle ze moj angielski to nie polski wiec z tego co zrozumialem baza jest TC i to w nim jest ograniczenie tylko jednego paska...

Swoaja droga naprawde swietna robota Big Grin
Wczesniej znalem jedynie PP... ale UP dopiero tak naprawde spelnia sie jesli ktos sporo 'miesza' na plikach itd... Wink

Pzd!
Reply
Puste pola wstawiasz klikając prawym klawiszem myszy na pasku przycisków, za ostatnią ikoną - następnie: Zmień > Plik paska: > Dodaj
Reply
No tak, to oczywiste hihi Big Grin
Sek w tym ze na pasku nie ukazuje sie button czy tez odstep na szerokosc buttona tylko dzielnik, pionowa kreska.

W sumie to i tak juz zaden problem bo faktycznie lepiej dolozyc sobie pare skrótów Wink

W sumie jeszcze taka luzna mysl... moze dzialy problem i pytania jednoznacznie od siebie rozroznic... dodajac chocby opisik u dolu Smile
W tej chwili jest tak ze szukajac swoje problemu smiga sie po obu Big Grin
...w sumie dzialka moderka Wink

Thx4all.. Pzd!!
Reply
Jeśli dodasz kilka pustych przycisków to zostaną potraktowane jako przerwy między przyciskami (bez pionowej kreski)
Reply
Ha! A wiec stad te manewry... a dziwilem sie po cos nawstawial tam tyle tych 'pustakow' hehe Wink

Nie bede tworzyl nastepnych topikow skoro juz tu Cie mecze..., choc napewno by to pomoglo przyszlym szukajacym hhyhy,
Szukalem i nieznalazlem...
Wyswietlajac Liste Napedow w oknie (nie z paska bo tam widac) nie widac nazw dyskow... mam dwa dyski lacznie 7 partycji do tego kilka napedow wirtualnych i 2 fizyczne i wyswietlajac Moj Komputer nie wiem gdzie uderzyc haha... same litery dyskow widze...
Da sie cos z tym zrobic ??

PS. W miare pracy pojawiaja mi sie takie male problemiki wiec pewnie za chwile bede pytal jesli nie znajde sam rozwiazania Wink
Reply
Dodaj do wincmd.ini wpis na wzór:
Code:
[DriveHints]
C=systemowa
D=zabawa
X=diwidi
[Image: dc85x15_philkc_fade22lr.png]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)