Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TC UP 3.0: TC UP ULTIMATE
gabor00 Wrote:Hy!

TCUP is best program, but 2.9, 3.0 new changes in F3 viewer to shift+F3 and select the program is too slowly operation(nfo, txt, ect.).
And too hard to set file type and open the specific extension. I try-try the set the viwer in new version but not succes. If reverse the viewer functions are much better and faster.
english is not good, sry.

---------------
Peti ide lehet magyarul is irni neked? mert akkor kicsit konnyebben tudnám elmondani mi a gondom.

Gábor! Te vagy az első, aki magyarul írt a fórumon (na jó, az én aláírásomban van magyar szöveg)! Igen, lehet magyarul írni, az adminisztrátor azt mondta.Big Grin
De a magyar ügyekkel a www.totalcommander.hu fórumán foglalkozunk (foglalkozokBig Grin), a www nagyon fontos. Sikerült megoldani az admin segítségével? (Nem semmi hogy full magyarul leírta, nem?Big Grin)
UI: a Hy az igazából HiWink
[Image: selifest_admin.png]
[Image: selifest_wiki_auth.png]
Reply
Thanks for the help on the viewer.
I just wondered that is there any way to use the TC viewer as a setting, or parameterised TC call instead?

Or change something better viewer than that horrible one default now in TCUP30....

Or probably we are to weak for this, and just need to learn how to use it well...

Just one more idea - any other way to grab a built in external application quickly? p.e. I would like to view a video file binary in the viewer and in a shortcut to call the media player. (something to change the F3 - Shift+F3 trick, or do it with another shortcut...)

Thank U!Cool

ULTIMA PRIME Wrote:Configuration > Edit/View > Viewer for F3 > Internal Viewer with selected files

Beállítások > Szerkesztő/Nézőke > Nézőke F3-mal > Beépített nézőkével a kijelölt fájlt

But if you do this, you can't run applications on F3 key (e.g. AIMP for mp3, KMPlayer for avi, ...).
Reply
Configuration>Edit/View>(select)Internal Viewer with selected files
[Image: pcbsdec7.jpg]
Reply
that "horrible stuff" was necessary because ultima wanted to have AIMP and the others for F3.... but you can make a better lister replacement for TC UP if you want toWink
Reply
Hello!

Admin thanks for help! Fixed this problem. Smile

Peti!
Na igen a tcup-ra itt találtam inkább rá, meg nem is nagyon gondoltam rá hogy vajon a up-al foglalkoznak e otthon igy forumon. De ezek után hogy irtad gondolom van.
Jolvan akkor azért csak nem lett baj hogy magyarul irtam, bár megprobáltam angolul is de azt nem gondoltam vona én sem hogy magyarul is fog válaszolni Smile. De tud is magyarul az admin?
Köszönöm a választ, sikerult megoldanom a problémát, igazábol el is felejtettem azt a lehetőséget hogy ott egy kattra átállhatok a régi modszerra.
Jaja tényleg a másik HI! Big Grin
Reply
Vajon miért írt utána angolul, és nem magyarul?Big Grin
Nem tud magyarul, lengyel... de van olyan elmebeteg, hogy átállítja magyarra a gépén a nyelvet, eljátssza a dolgot, és szól nekem, hogy magyar komment van a fórumon (de utánaBig Grin)...
A magyar TC oldal a 2.9-es verzió óta reklámozza a TC UP-ot, már 6 000 magyar letöltés történt onnan...
Reply
Hát igen, meg gondolom átállitotta a nyelvet a tc-ben magyarra esetleg, es onnan konnyebb.
Végül is időben szolt legalább hogy addig mit csinált az már más kérdés Big Grin
Naa az szép szám már, én 2.5től használom ezt és nagyon durván azokat tudja ami nekem kell a mindennapokhoz Big Grin szoval nagyon ott van a progi.
Most épp nézem a magyar oldalt amiket irtál is a "minden egyért"-ről is Big Grin és most gondolkoztam esetleg a "minden egyben" nem lenne rossz szlogen?
A többi témáig nem juttam a végére még de idovel.
Amugy van egy pár dolog amit nemtom mire lehet haszálni az up-ban arrol van valahol egy full magyar leirás?
Reply
Hát valószínűleg átállította, és nem fejből nyomja a magyar szöveget...Big Grin
Én a 2.0 kiadásától használom, és a 2.6-nál szálltam be elég aktívan...:
fordítok, módosításokat találok ki, programokat írok.
A teljes verziótörténet fordítását kéne majd befejezni valamikor...

Full magyar leírás: dehogyBig Grin az a helyzet, hogy sok dolgot lefordítottam már, és szép dolog segíteni az embereken, jó dolog magyar fordítást csinálni, csak rém unalmas.Big Grin De ilyen leírás szerintem soha nem is készült... de ha készülne, nem biztos, hogy le lenne fordítva...Big Grin
De segíthet, ha a TC UP-ban jobb oldalt fent a TC UP menüt megnyitod, és benne a súgót, van benne egy kis infó...
Reply
Igen elég nehéz munka az tény a forditás, főleg hogy azt is jelentse amire gondolunk. Mondjuk en angolul hasznalom.
Megtaláltam a sugo reszleget, köszi, vmivel közelebb vagyok hogy mit mire tudok használni, bár alapbol tudtam pár dolgot meg megnézem és kitalalom mire jo. Big Grin
Reply
Hát nem tudom, hogy miért angolul használod, ha már egyszer le van fordítva... Bár a te dolgod, azt hiszem...Smile
A fórum pedi többek között arra (is) való, hogy ha valamit nem értesz, azt megkérdezhesd rajta.Wink
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)