Total Commander Ultima Prime Forum

Full Version: FreeDownloadManager
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
A beépített FreeDownloadManagerrel töltöttem le a YouTube-ról. A letöltést át szerettem volna konvertálni az flv-ből de ez nemsikerült. Hibajelzést kaptam "You should install Videio Conversion plugin in order to use this feature" Nem tudok angolul, de gondolom egy plugint kellene letöltenem ahhoz, hogy ez a program konvertáljon. Megoldható ez a TCUP-ban (Most raktam fel a 4.7-es verziót)vagy inkább töltsem le a programot külön?

Üdv soskapista
Megoldható, igen. A Free Download Manager webhelyéről letöltheted a beépülő modult (katt ide). Úgy látom, hogy csak setup verzió tölthető le, így elvileg lehet, hogy nem fogja megtalálni a TCUP-pel telepített cuccot elsőre, és neked kell megmondanod a telepítőnek, hogy hol található az FDM. Ez lehet az egyedüli probléma, azonban általában a setupok "taníthatók".
Én egy "eRightSoft SUPER" nevű csodát használok konvertáláshoz. Kicsit böszme de nagyon tud.
Miért kell konvertálni? A WMP 11 csodálatosan játsza az FLV-t, "csak" egy codecpackot kell feltelepíteni (ami egyébként is jól jöhet máskor is). Pl.:K-lite
Igaz. Pl. nem rég egy videóból kellett kivágnom a hangot. Meg a telefon is inkább a 3gp mellett van.Cool
Ok, kipróbálom

We are the pioneers in providing comptia - certkiller and 70-341 - braindumps - exam with 100% lynn guarantee. Download our latest www.sterling.edu and Thomas Aquinas College or pass real exam of Jacksonville University.