Total Commander Ultima Prime Forum

Full Version: Rozšířená nabídka (menu) pro TC
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Rozšířená česká nabídka pro Total Commander 7.04a (en originál od petermad)

Na stránkách totalcmd.net jsem narazil na "novou" alternativní rozšířenou nabídku pro Total Commander.

Relativně dávno jsem přeložil starší verzi této nabídky.
Oprášil jsem původní verzi (abych to celé nedělal znovu) a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat.
Nemohu prohlásit tuto verzi za finál (prostě mi chybí nějaký betatester), takže předkládám verzi testovanou pouze mnou.

Výchozím zdrojem pro překlad byl soubor "tcmd704a_eng.zip" - Extended English Menus for Total Commander 7.04a (by petermad)

Animovaný gif s nabídkou (en) si můžete zobrazit zde.

Rozšířenou nabídku si můžete stáhnout: tcmd704a_cz.zip

Rozšířená nabídka se instaluje jako každý jiný doplněk pro Total Commander. Prostě v jednom z panelů Total Commanderu na stažený zip soubor poklepejte.

Více v přiloženém "readme".

Upozorňuji, že je spíše pro zkušené uživatele. Instalací do Total Commander Ultima Prime vznikne opravdu dost chaos...
Takže instalace pouze na vlastní nebezpečí.

Přečtěte si README! (soubor wcmd_ext_cz.txt)

Soubor "zmena-nabidky.exe" vám v ultima primě fungovat nebude!!!
Musel by se přepsat ahk skript na míru TC UP a znovu zkompilovat...

PS
Nabídka je vhodná spíše pro "čistý" Total Commander...
Tak jsem předělal ten exe soubor "zmena-nabidky.exe" tak, aby byl funkční i v Total Commander Ultima Prime. Rozbalte ho do složky Language a pak ho přetáhněte na tlačítkovou lištu...
Měl by fungovat jako přepínač mezi výchozí nabídkou TC UP a rozšířenou (viz předchozí příspěvek) nabídkou od petermad...

exáč je v příloze...