Total Commander Ultima Prime Forum

Full Version: Üdvözlet
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Üdvözöllek a TC UP magyar fórumán!
A Total Commander Ultima Prime-ot általában a legjobb TC kiadásnak tartják, és már elég rég óta, a 2.6-tól van benne magyar fordítás. Eljött az ideje egy magyar fórumnak is.

A totalcommander.hu-n már volt egy ilyen fórum, de aztán Tamás letörölte, mert szerinte valaki a fórumon keresztül törte fel a WordPress-es oldalát, nomeg a hamis vírusjelentések miatt elfordult a TC UP-tól.

Namindegy, szóval ez az új magyar fórum, és én fogok főleg válaszolni a kérdéseitekre.

Minden jöhet, kérdések, problémák, javaslatok.
Üdv, Peti.Cool
Nem tudod lesznek frissítések mert már nincs 2 hónapja és ez szokatlan.
Olvasd el a legújabb hírt a főoldalon.Wink
Amúgy február végére van betervezve a következő.Cool
Hello!

Kérdezni szeretném, hogy tudna valaki segíteni, hogy kell ilyen TC Up-ot készíteni? mert megpróbálnám, saját programokkal.. stb.. légyszi aki tud vmit szóljon.. köszi.. üdv
Ez úgy készült hogy van a TC, abban csinált mappákat, oda az ilyen USB-s (telepítést nem igénylő programokat) tett. Az egészet becsomagollja a NullSoft installerrel és voila.Cool
(06-12-2009, 05:57 PM)[HUN]Peti Wrote: [ -> ]Ez úgy készült hogy van a TC, abban csinált mappákat, oda az ilyen USB-s (telepítést nem igénylő programokat) tett. Az egészet becsomagollja a NullSoft installerrel és voila.Cool

Aha értem.. ez idáig nem nehéz... de hogy tudom megcsinálni, hogy felül a menüsorban legyen egy külön Programok fül, ahol benne vannak a programjaim? mErt amit a másik fórumhozzászóláshoz írtál, hogy eszköztáron jobb gomb, azt ismerem.. de nem arra gondoltam, hanem felül, ahol van hogy Fájl, Nézet, Beálítások, ...stb stb.. ott van egy Programok menü is.. meg hhogy felül nem azt írja majd hogy Total Commander 7.5 mondjuk hanem hogy Total Commander Ultima Prime 4.8 mondjuk.. vagy vmi.. azt is légyszi írd le, hogy kell... Smile köszi előre is..
Ha megkérhetlek tudsz írni nekem egy teljes komplett leírást, hogy mit hogyan kell?? llégyszives.. privát üzibe is leírhatod ha ide nem akarodBig Grin... csak léygszi írd le..Smile

Köszi előre is..

Üdv
Ajánlom olvasásra ezt a kettőt:
C:\Program Files\TC UP\LANGUAGE\WCMD_HUN.ini
C:\Program Files\TC UP\LANGUAGE\WCMD_HUN.MNU
Wink
(06-22-2009, 09:54 AM)[HUN]Peti Wrote: [ -> ]Ajánlom olvasásra ezt a kettőt:
Wink

Köszi megnéztem.. már csak 1 kérdésem van.. egyenlőre.. a fejlécben kiírandó nevet hol tudom módosítani? mondjuk hogy Total Commander Ultima Prime 4.8 -s vmi szöveg..?

Valamint eszembe jutott még vmi közbe, hogy a regisztrációs fájlt lehet valahogy módosítani, hogy ne Amsterdami University legyen ott hanem más? Köszi előre is .. üdv
(06-22-2009, 09:54 AM)[HUN]Peti Wrote: [ -> ]Ajánlom olvasásra ezt a kettőt:
Wink

A verzió számot a REsHack progival akartam átírni.. de utána már a progi nem indul a TC up ..:S tudod esteleg mi lehet a gond?
Sőt windows 7-et használok és újra kellett telepítsem a gépet,mert eltüntek az asztalról az ikonok.. de nem értem miért.. pedig semmi köze sincs hozzá:S

Illetve az Amsterdami licence-re még mindig nem tudok választ...
A TC UP.exe nevezi át, nem lehet vele micsinálni. A licenszhez meg meg kell venni.
Pages: 1 2