Total Commander Ultima Prime Forum

Full Version: smutek i lzy
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
witam

smutek i lzy

po tym jak minal miesiac i zgodnie z zapowiedzia nie pojawila sie nowa wersja

smutek i lzy
smutek i lzy

pozdrawiam
(02-02-2009, 09:01 PM)namex2 Wrote: [ -> ]...po tym jak minal miesiac i zgodnie z zapowiedzia nie pojawila sie nowa wersja...

Właśnie zgodnie z zapowiedzią nie pojawiła się.

Cytat z newsa:

Quote:Dokładnie po 3 latach TC UP otrzymał status wersji finalnej, spełniliśmy pierwotne założenia co do zawartości i rozmiaru - 100 MB. Oznacza to, że wraz z nowym rokiem PRAWDOPODOBNIE nie będą dodawane nowe programy a aktualizacje pojawiać sie będą w nieregularnych odstepach czasu (zamiast comiesięcznych) i zawierać będą poprawki znalezionych błędów oraz nowsze wersje już obecnego oprogramowania, być może również nowe funkcje.


Oznacza to że projekt będzie nadal aktualizowany, ale nie tak często jak do tej pory. Dziękuję za cieple słowa (bo są to dla mnie bardzo miłe słowa - oznaczają że nasza praca nie idzie na marne)

Sliczne dzięki namex2
Przez ostatnie miesiące szereg programów w pakiecie zostało zaktualizowanych. Kiedy można się spodziewać nowej wersji TCUP?
Pozdrawiam!
Smile
Pisano wcześniej , że programy będą aktualizowane niesystematycznie , więc na nową wersję pewnie przyjdzie nam poczekać ... niestety Sad