Total Commander Ultima Prime Forum

Full Version: Česká nápověda pro Total Commander
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Aktuální verzi české nápovědy pro Total Commander a tedy i pro Ultima Primu, najdete ZDE.

Instalace:
Česká nápověda se instaluje stejně jako každý jiný doplněk (plugin) pro Total Commander - Ultima Prime.
Stažený soubor otevřete (poklepáním na *.zip soubor) v jednom z panelů Total Commanderu - Ultima Prime a postupujte podle instrukcí...

Zdravím

Martin

PS
Případné připomínky k českému překladu nápovědy pro Total Commander pište do českého (i slovenského) oficiálního fóra Total Commanderu.
Diky za preklad je perfektni Cool
foxal Wrote:Diky za preklad je perfektni Cool

Díky za díky... Smile

Ještě dodám krátké info k použití české nápovědy:

Zobrazte si nápovědu...
A na každé stránce je v záhlaví navigační panel (úplně nahoře). V tomto panelu se zobrazuje poloha aktuálního tématu, jeho nadpis, tlačítko Tisk a ovládací tlačítka Předchozí téma (Zpět), Návrat do základního tématu (Nahoru - obsah) a Další téma (Vpřed). Tato tlačítka slouží (ve většině případů) k chronologickému procházení 99% témat...

Umožní vám nápovědu číst jako knihu… Wink

Pro návrat při procházení pomocí hypertextů používejte tlačítko Zpět které je součástí prohlížeče *.chm souboru!

PS
Aktuálně mám téměř hotovou verzi nápovědy pro TC 7.04a...
Uvažuji též o převodu nápovědy do pdf souboru... který by ji umožnil skutečně číst jako manuál...
Vytvořte mi nějakou zpětnou vazbu jestli by byl takový manuál vítán.
Jde o to, že jsem převod již zkoušel a veškeré programy selhaly. Takže budu muset pro převod upravit všechny *.html soubory, kterých je přes 200!
Takže se mi to nechce dělat pro krásu svých očí... Smile

Zdravím
Začal jsem tento problém řešit s Christianem Ghislerem (autorem Total Commanderu) a na základě toho vznikl požadavek ze strany autora na kompletní přepracování češtiny podle vzoru oficiální češtiny použité ve Windows XP Pro.
...Snad i tím, že se program jmenoval Windows Commander