Total Commander Ultima Prime Forum

Full Version: Playlista
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Począwszy od wersji 2.50 za każdym razem jak najeżdżam kursorem na sam brzeg ekranu po prawej stronie to pokazuje mi się strzałka po klinięciu której otwiera mi się od razu playlista. O ile jest to dosyć fajna opcja to czasem pracując w różnych programach albo nawet grach ta strzałka też się pokazuje co na dłuższą metę może być wkurzające Smile

Czy ktoś wie jak tą opcję wyłączyć? Przeszukałem opcje ale niestety nie znalazłem...
Nie bardzo wiem o co Ci chodzi.
Czy możesz pokazać to na obrazku?
[Image: aimpxp6.jpg]

to fragment puplitu kiedy najeżdżam myszką na sam brzeg pulpitu to wtedy pokazuje mi się automatycznie ta strzałka której kliknięcie otwiera od razu playlistę.
Zastanawiałem się czy to nie jakieś inne rozszerzenie czy dodatek bo nie przypominam sobie, żebym przy nowych wydaniach AIMPa czytał o takiej opcji ale kiedy odtwarzacz jest wyłączony wtedy ta strzałka się nie pojawia. Tak samo kiedy downgroadowałem dla testu AIMPa do wersji 2.11 znów strzałki nie było.
Poprostu "oddokuj" listę odtwarzania z lewej strony chwytając ją za belkę i przesuwając na środek pulpitu.

Dla osób które chciały by włączyć tą funkcjonalność zamieszczam obrazek jak to zrobić.
Idealnie o to chodziło, wystarczyło przesunąć w sumie playlistę o kilka milimetrów w lewo i po problemie Smile

Wielkie dzięki za pomoc ULTIMA PRIME!