Total Commander Ultima Prime Forum

Full Version: Przewijanie utworu kółkiem
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Na początek witam Wszystkich!

Moja propozycja a zarazem ogromny brak tej opcji z Winampa. Dokładnie to chodzi mi o przewijanie utworu z naciśniętym kółkiem myszki tak jak to jest w Winampie. Strasznie mi tego brakuje a to by było na duży plus dla tego programu.
Jeszcze przydała by się opcja żeby przy minimalizowaniu pozostawał na pasku zadań. Ale to już nie ma dla mnie takiego znaczenia bo się przyzwyczaiłem!

Poza tym program jest na prawdę lepszy od Winampa!Cool
rambo2688 Wrote:Moja propozycja a zarazem ogromny brak tej opcji z Winampa. Dokładnie to chodzi mi o przewijanie utworu z naciśniętym kółkiem myszki tak jak to jest w Winampie. Strasznie mi tego brakuje a to by było na duży plus dla tego programu.

Rozmawiałem z Artemem i powiedział że być może będzie taka opcja w przyszłości.

rambo2688 Wrote:Jeszcze przydała by się opcja żeby przy minimalizowaniu pozostawał na pasku zadań. Ale to już nie ma dla mnie takiego znaczenia bo się przyzwyczaiłem!

Prawy klawisz myszki na przycisku minimalizacji lub ALT + lewy przycisk myszki.
Bardzo bym był happy gdyby ta opcja się pojawiła!Smile Przy przewijaniu długich tracków jest wręcz niezbędna!Tongue Taki drobny bajerek a by cieszył!Big Grin

A opcja minimalizacji do paska faktycznie jest a wcześniej nie zauważyłem! Można nawet ustawić żeby się zawsze do paska minimalizował tylko kliknięciem myszki bez ALTa! Ale już się przyzwyczaiłem i jednak wole tak jak jest teraz!Tongue

Jeszcze mam pytanko na temat konwertera zawartego w Aimpie. Czy jest możliwość (jakiś plugin) żeby konwertował muzykę do formatu HE-AAC (.m4a)?

Dzięki za pomoc i za zainteresowanie!
rambo2688 Wrote:Jeszcze mam pytanko na temat konwertera zawartego w Aimpie. Czy jest możliwość (jakiś plugin) żeby konwertował muzykę do formatu HE-AAC (.m4a)?

Wybierz jako koder FAAC.
Tak, tylko FAAC konwertuje do AAC (LC-AAC) a nie do AAC+ (HE-AAC). Chyba, że ja czegoś nie zauważyłem...

Ale problem już rozwiązałem przez kodek nero (neroAacEnc.exe) i skonfigurowanie go w pliku encoders.ini

Może dobrze by było aby autor go też dodał do programu. Pewnie nie tylko mi by się przydałTongue