Total Commander Ultima Prime Forum

Full Version: Wyszukiwanie
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Problemem jest niemożliwość włączenia wyszukanego pliku za pomocą klawisza Enter. Zmusza mnie to do wysiłku (Tongue) i ruszenia ręką po myszkę co mnie strasznie irytuje.
Gdzie wyszukujesz te pliki?
W okienku "szybkie wyszukiwanie" na liście odtwarzania?

Jeśli tak - to w czym problem? AIMP szuka odrazu "na żywo"
Jeśli nie - to napisz prosze dokładniej o co chodzi?
w zaawansowanym wyszukiwaniu, nie zauwarzyłem jak dotąd żadnej innej formy wyszukiwania utworów.

powiedzmy że piszę sobie wlaśnie teraz tą wiadomość i chcę zmienić utwór, kilkam skrót globalny dla wyszukiwania i wpisuje tytuł utworu, a potam musze sięgać po myszkę i kliknąc dwukrotnie (bądz zaznaczając myszką i naciskając dopiero wtedy Enter) na konkretnym utworze
Muszę przejść do AIMPa żeby był aktywny i wtedy działa z enterem. Ale też nie zawsze.
Fajnie by było także jakby wyszukiwanie znikało zaraz po włączeniu się wyszukanego utworu, pamiętając przy okazji ostatnie wyszukiwanie.
Mam nadzieję że teraz trochę bardziej naświetliłem sprawę.

Znalazłem także inny problem z playlistą. Nie wyświetla ona tytułów utworow napisanych japońskimi hieroglifami. Nie wiem w czym problem bo mam zainstalowaną w systemię obsługę IME i rozszeżoną na wszystkie programy. Moze to jest jedynie problem czcionki urzywanej przez program do wyświetlania playlisty. Rosyjskie tytuły wyświetla poprawnie (ale nie ma się co dziwić w końcu to rosyjski program)
Przydałaby się możliwosc zmiany czcionek w playliście. W Winampie taki zabieg działał dla japońskich utworów.
Przy okazji byłboby to ułatwienie dla niedowidzących, którzy często zwiększają sobie czcionki Wink

Urzywam Windowsa XP SP2 i skórki dla AIMPa o nazwie Hameleon (tam nie ma wyszukiwania szybkiego, które i tak mi by się nie przydało w tej sytuacji)
Problem występuje także na standardowej skórze
pap911 Wrote:...kilkam skrót globalny dla wyszukiwania i wpisuje tytuł utworu, a potam musze sięgać po myszkę i kliknąc dwukrotnie (bądz zaznaczając myszką i naciskając dopiero wtedy Enter) na konkretnym utworze...

Po wyszukaniu utworu użyj strzałek góra/dół do zaznaczenia utworu a następnie wciśnij ctrl+enter
hehe Dzięki wielkie Smile Problem wyszukiwania załatwiony.
(05-12-2008, 08:34 AM)ULTIMA PRIME Wrote: [ -> ]Po wyszukaniu utworu użyj strzałek góra/dół do zaznaczenia utworu a następnie wciśnij ctrl+enter

Nie dałoby rady otwierać tylko enterem? Jak ustawiłem enter w skrótach jako klawisz globalny to działało w wyszukiwaniu zaawansowanym, ale np. podczas pisania czegoś w wordzie też. Może jest jakiś inny sposób, który ułatwiłby życie wielu ludziom?? Wink