Total Commander Ultima Prime Forum

Full Version: [BUG] Globalne skróty klawiaturowe!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam, jako pierwszy chce zgłosić błąd w AIMP'ie na tym forum
Otóż Tongue mam pewien problem z skrótami klawiaturowymi, a dokładniej z klawiszami multimedialnymi (na klawiaturze Logitech Wave), gdy wciskam klawisz "MEDIA PLAY/PAUSE" a program jest nieaktywny (gdzieś na drugim planie przykryty jakimś okienkiem) wszystko działa normalnie muzyka się zatrzymuje, lub jak jest zatrzyma się włącza, ale gdy AIMP jest na 1 planie (okienko aktywne) to gdy wciskam przycisk on reaguje jakby 2 razy na chwile zatrzymując kawałek i go włączając i wtedy nie mogę go zatrzymać jak idzie, tak samo jest z klawiszem "MEDIA NEXT TRACK" lub "MEDIA PREV TRACK" gdy okienko jest aktywne (funkcja losowego wybierania oczywiście wyłączona) to wtedy przesuwa mi o 2 pozycje, a jak okienko jest nieaktywne działa normalnie i przerzuca na następny utwór.

Dodam że te klawisze są przypisane tylko w Globalnych skrótach, a w Lokalnych ich niema.

W globalnych mam też ustawiony skrót Ctrl + Left lub Right co służy do przewijania utworu o 5 sekund w przód lub w tył i ta kombinacja działa dobrze w okienku nieaktywnym i aktywnym, tylko z klawiszami multimedialnymi jest ten problem.

Mam najnowszą wersję AIMP'a oraz dużo wtyczek i skórek z packa:
http://www.exsite.pl/2008/03/19/_aimp_21...tepl_.html

Po wyłączeniu wtyczek jest tak samo, więc nie wiem dlaczego się tak dzieje.

Macie jakąś rade na to??

PS. AIMP IS THE BEST Rolleyes
Problem jest znany autorowi.

Postara sie to poprawić w kolejnej wersji (2.5)

Jako tymczasowe rozwiązanie radzi odinstalowanie strowników klawiatury multimedialnej, AIMP powinien po takiej operacji działać poprawnie z tymi klawiszami.
ULTIMA PRIME Wrote:Problem jest znany autorowi.

Postara sie to poprawić w kolejnej wersji (2.5)
Ok, spoko.

ULTIMA PRIME Wrote:Jako tymczasowe rozwiązanie radzi odinstalowanie strowników klawiatury multimedialnej, AIMP powinien po takiej operacji działać poprawnie z tymi klawiszami.
Tego raczej nie będę robił ponieważ pod innymi klawiszami multimedialnymi mam ustawione różne skróty których często używam i są mi przydatne dlatego jeszcze się z tym pomęczę i mam nadzieje że ta wersja 2.5 wkrótce wyjdzie Wink

Dzięki za odpowiedź i zajęcie się sprawą Cool
Właśnie wyszła nowa wersja programu 2.5 Beta i już błąd nie występuje, dlatego proszę o zamkniecie tematu.

Dzięki ekipie AIMP za naprawienie buga Cool

Pozdro.
This is exceptionally decent post much obliged a lot....!!!